Stickman Motocross

Stickman Motocross
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Motocross, yüksek dozda beceri gerektiren hareketli ve zorlu yarış oyunları arasında.

Stickman Motocross, girintili çıkıntılı yollarda yarışmayı seven sürücüler için yapılmış enfes bir iOS oyunu. Renkli detaylı görseller yerine siyah beyaz çizim tarzında görsellerin tercih edildiği yarış oyunu Hill Climb Racing’e benzer bir oynanış sunmasına rağmen ilginç bir şekilde ekrana daha fazla bağlıyor.

Oyunda amacımız benzimiz bitene kadar gidebildiğimiz kadar gitmek. Yani motosiklet veya arabamıza atlayıp sonsuzluk yolculuğuna çıkıyoruz. Yolculuğumuz esnasında toplayabildiğimiz kadar altın toplamaya çalışıyoruz. Tabii ki bu tarz oyunların olmazsa olmazı havada artistik hareketler yaparak ekstra puan kazanma olayı bu oyunda da mevcut.

Oyunda paramızı harcayabildiğimiz noktalar belli. Ya yeni pistlerin kilidini açmak için ya da aracımızı modifiye etmek ve yükseltme yapmak için harcama yapıyoruz. İki seçenek te oyundan maksimum düzeyde zevk almanız açısından mühim. Pistler her ne kadar elle çizilmiş algısı oluştursa da sonuçta hep aynı pistte oynamamak ve her pistin kendine özgü zorluğu olduğundan farklı sürüş deneyimi yaşamak güzel. Araçlar için de aynı şeyi söylemek mümkün. Öte yandan aracımızın parçalarını değiştirmemiz de yüksek performans göstermemize rağmen benzinimiz bittiğinden yolun yarısında kalmamamız açısından mühim.

Hill Climb Racing gibi gerçekten uzak beceri gerektiren sıradışı yarış oyunlarını oynamak keyif veriyorsa Stickman Motocross oyununu da iPhone ve iPad’inizde kesinlikle denemelisiniz.