Stitch It! 2.2.1 (ios)

Stitch It!

Stitch It!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stitch It! pratik bir ekran görüntüsü alma uygulamasıdır

Stitch It! özellikle uzun yazışmaların ekran görüntülerini almayı kolaylaştırmak amacıyla geliştirilmiş bir mobil ekran görüntüsü alma uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Stitch It! ekran görüntülerini pratik bir şekilde alabildiği gibi sunduğu resim düzenleme seçenekleriyle ekran görüntüleriyle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor. Stitch It! ile ekran görüntüsü aldıktan sonra ekran görüntüsü birleştirme özelliği sayesinde farklı ekran görüntülerini tek bir kareye sığdırabiliyorsunuz.

Normalde WhatsApp ve Messenger gibi yazılımlarla mesajlaşırken konuşma uzadıkça ekran aşağıya doğru kayar ve eski mesajlar görünmez hale gelir. Bu durumda eski mesajları yeni mesajlarlar aynı ekran görüntüsü içerisine sığdıramayız. Stitch It! ise yazışmalarda aldığınız farklı ekran görüntülerini kesmenize, doğal bir şekilde birleştirmenize imkan veriyor. Bu sayede yazışmalar kesilip yapıştırılmış gibi görünmeden, tek pencere üzerinde yapılmış gibi ekran görüntüleri oluşturabiliyorsunuz.

Stitch It! ile yazışmalarınızdaki hassas ve kişisel bilgileri gizleyebilir, ekran görüntülerinize notlar ve işaretler ekleyebilirsiniz.

YORUMLAR