Stock Cars 1.8.6 (ios)

Stock Cars

Stock Cars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stock Cars tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz aksiyon dolu bir yarış oyunudur.

Marşa basın ve ayağınız gaz pedalında bekleyin! Start verildiği gibi asfaltı aşındıran tekerleklerin sesiyle yarışa başlayın. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyun yarış meraklılarına hitap ediyor.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de sadece tekli oyuncu moduna sahip olmaması. İsterseni multiplayer moduna girip rakiplerinizle mücadele edebilirsiniz. Elbette bunu yapabilmek için internet bağlantısına ihtiyacınız var. Bu iki moda ek olarak dayanıklılık modu ve bir de pratik modu var. Pratik modunda dilediğiniz gibi gidebiliyor ve yarış becerilerinizi geliştirebiliyorsunuz.

İsmine aldanmayın. Oyundaki arabalar stok olarak kullanmak zorunda değilsiniz. Birçok upgrade seçeneği var ve bunları satın alarak yarışlar esnasında avantaj elde edebiliyorsunuz. Yarışlar esnasında çok dikkatli olmak gerekiyor çünkü herhangi bir kazaya karışırsanız aracınız hasar alabilir.

Hıza merakınız varsa mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir yarış oyunu arıyorsanız Stock Cars beklentilerinizi büyük ölçüde karşılayacaktır.

YORUMLAR