Strawberry Shortcake Bake Shop 1.1 (ios)

Strawberry Shortcake Bake Shop

1.1
Strawberry Shortcake Bake Shop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Strawberry Shortcake Bake Shop ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir pasta yapma oyunudur.

Strawberry Shortcake Bake Shop özellikle çocukların seveceği türden bir oyun ve iOS cihazlara tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oyunda pasta imal eden bir fırını yönetiyoruz. Strawberry Shortcake Bake Shop renkli şekerler, meyveli kremalar, tatlandırıcılar ve süsleme seçenekleriyle oyunseverlere pastalarını istedikleri gibi şekillendirme şansı veriyor.

Her yaştan oyunsevere hitap ettiğini iddia etse de bu oyun özellikle çocukların hoşuna gidecektir. Tarifleri adım adım sunan oyunda hazırladığınız pastaları tamamen siz süslüyorsunuz. Elbette bu pastaları imal etmek hiç de kolay değil. Sütünü, ununu, şekerini ayarında katmak gerekiyor. Neyse ki oyun bu konuda yönlendirmelerde bulunuyor.

Oyunda çok sayıda pasta ve kek çeşidi bulunuyor. Brownie, Prenses Pastası, Meyveli Pasta ve Verry Berry Shortcake bu çeşitlerden bazıları. Ne yazık ki sadece Verry Berry Shortcake ücretsiz olarak sunulmakta. Diğerleri için ödeme yapmak gerekiyor.

Renkli grafikleri, çocuksu yapısı ve ücretsiz oluşuyla dikkat çeken Strawberry Shortcake Bake Shop çocuklar için bulunabilecek en iyi oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR