Stuntman Steve - Stunt Racing

Stuntman Steve - Stunt Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stuntman Steve - Stunt Racing adrenalin dolu bir yarış oyunudur

Stuntman Steve - Stunt Racing oyuncuları heyecanlandıran bir yapıya sahip olan bir mobil yarış oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Stuntman Steve - Stunt Racing'de eski bir şov yıldızı olan Steve adlı kahramanımızın hayat hikayesine tanık oluyoruz. Steve yıllar boyunca şov dünyasında çalışmış ve seyircileri eğlendirmek için çılgın aktobatik numaralar gerçekleştirdiği gösterilere çıkmıştır. Bu gösterilerde alevler içindeki asfaltlarda yer çekimine meydan okumuş, otobüslerin üzerinden havada süzülmüş, turboyla son sürat rampalardan uçarak seyircileri şok etmiştir. Fakat birgün ölümün eşiğine gelmiş ve kıl payı hayatta kalmıştır. Steve için asıl mücadele şimdi başlamıştır; çünkü artık pistlere tekrar adım atmak onun için büyük bir cesaret gerektirmektedir. Oyunda Steve'in gösteri korkusunu yenerek yeniden şov dünyasına geri dönmesine yardımcı oluyoruz.

Stuntman Steve - Stunt Racing'de gösteriye çıkacağımız pistlerde ölümcül tuzaklar ve patlayıcılar yer alıyor. Yer çekimine meydan okuduğumuz pistlerde bu engellere takılmadan son hızla ilerlememiz ve uzun atlayışları gerçekleştirmemiz gerekiyor. Ancak böyle seyircileri tatmin edebilmekteyiz. Kazanacağımız altınlar sayesinde farklı pistlerin kilidini açabiliyor, yeni arabalara binebiliyoruz.

Stuntman Steve - Stunt Racing içerisinde bolca aksiyon yer alan ve boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir mobil oyun.

YORUMLAR