STYLIGHT 2.0 (ios)

STYLIGHT

2.0
STYLIGHT
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

100'den çok mağazaya Türkçe dil desteğiyle ulaşabileceğiniz bir moda ve alışveriş uygulaması.

İnternetten alışveriş yapmayı seviyorsanız iPhone ve iPad cihazlarına artık yüzlerce uygulama indirmenizi gerektirmeyecek bir yenilik var. STYLIGHT isimli alışveriş uygulaması size daha fazlasını tek bir paket içinde sunuyor. 100'den fazla mağazaya erişim sağlayan bu uygulama ile Türkiye üzerinden de sipariş gerçekleştirmenizin mümkün olduğu birçok seçenek elinizin altında olacak. Farklı sitelerin trend giyim ürünlerini aynı ana sayfa üzerinde takip etmeniz mümkün olduğu için yaratıcı kombinler oluşturmak her zamankinden daha kolay olacak.

Kategorilere ayrılmış başarılı arama motoru sayesinde aradığınız spesifik giyim ürünleri sizin için farklı mağazalardan da olsa yan yana getiriliyor. Almanya'dan gelen bu hizmet 20'den fazla dil seçeneğine sahip ve dersini iyi çalışan ekip Türkçe dil desteği ile geliyor. Dolayısıyla yabancı dil ile boğuşmak zorunda kalmadan alışveriş yapabileceksiniz.

İnternet üzerinden alışveriş yapmayı seviyorsanız Türkçe olarak hazırlanmış bir arayüz eşliğinde ve içerisinde birçok farklı mağazayı bulundurma zahmetine girişmil bir uygulama iOS cihazınız için en makul fırsatlardan biri gibi gözüküyor. Takdir edersiniz ki, normalde bu tarz bir uygulama bulmak oldukça güç. Üstelik ücretsiz olduğu da göz önüne alınacak olursa denemenizi gerektirmeyecek bir neden göremiyoruz.

YORUMLAR