Subway Simulator 3D 23.0 (ios)

Subway Simulator 3D

Subway Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Subway Simulator 3D, bir vatman olarak metro sürmenizi ve yolcularınızı gidecekleri yere götürmenizi amaçlayan bir mobil oyundur.

Her gün binlerce adet yolcu taşıyan metrolar şehrin kurtarıcı araçlarıdır. iPhone ve iPad cihazlarınızın için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Subway Simulator 3D, size bir metro sürücüsü olma fırsatı tanıyor.

Subway Simulator 3D, oyununda kıyafetinizi giymeli ve sürmek istediğiniz metroyu seçmelisiniz. Daha sonra bu aracı yolcu taşıyacağınız sefere uygun raylara yerleştirmeli ve yolcu kabulüne başlamalısınız. Her gün sizin metronuzu binlerce farklı yolcu kullanacak. Bu yüzden kurallara uyan ve hız yapmayan bir vatman olmak zorundasınız.

Oyunda oldukça güzel grafikler mevcut. Bu yüzden Subway Simulator 3D oynarken gerçekten de metroyu sürüyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz. Bir vatman olarak Subway Simulator 3D oyununda bazı özel yetkileriniz var. Bu yetkileriniz sayesinde yolculara anons yapabilir veya tüm kameraları izleyebilirsiniz. Kameralar sayesinde bulunduğunuz durakta veya metronun içerisinde olan biten her şeyi anlık olarak görebilmeniz de mümkün.

Hemen şimdi havalı kıyafetinizi giyin ve mesleğinizi yapmaya başlayın. Metro ile her gün bir yerlere yolcu taşımak ve onları mutlu etmek oldukça güzel bir meslek. İşte bu yüzden Subway Simulator 3D oyununu siz de çok fazla seveceksiniz.

YORUMLAR