SUP Multiplayer Racing 1.2.8 (ios)

SUP Multiplayer Racing

SUP Multiplayer Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SUP Multiplayer Racing, iOS işletim sistemi üzerinde çalışabilen çok oyunculu bir yarış oyunudur.

SUP Multiplayer Racing, iPhone ve iPad üzerinde oynanabilen bir yarış oyunudur. 

Daha önce çıkardığı başarılı oyunlarla bildiğimiz Oh BiBi, her ne kadar isimleri biraz ilginç olsa da, tarafından geliştirilen SUP Multiplayer Racing, mobil oyun tanımına çok fazla uyan bir oyun. Size basit şekilde eğlenceyi sunan ve bunu da çok iyi bir oynanışla yapmayı başaran SUP Multiplayer Racing, hem arkadaşlarınızla oynamalık bir oyun arıyorsanız hem de zaman geçirmek adına yeni bir yapım bakıyorsanız, kesinlikle göz atmanız gereken yapımların başında geliyor. 

Hot Wheel tarzı hazırlanan haritalarda oynanan bu oyun, tamamen çevrimiçi şekilde hazırlanmış ve her seferinde iki farklı gerçek oyuncuya karşı daha yarışıyorsunuz. Birçok engelin bulunduğu pistlerin yanı sıra rakiplerinizin sizi egale etmesiyle de mücadele ettiğiniz SUP Multiplayer Racing boyunca, yarışı en üst sırada bitirmeye gayret gösteriyorsunuz. Her yarış sonunda aldığınız puanlarla da kendinize yeni arabalar açabiliyor ya da mevcut arabalarınızı geliştirebiliyorsunuz.

Oynanış tarafıyla oldukça eğlenceli olan ve siziz kendisine bağlamayı başaran SUP Multiplayer Racing, yarış oyunu sevenler için son zamanlarda çıkan en iyi oyunlardan bir tanesi. Oyuna dair daha ayrıntılı bilgileri ise hemen aşağıdaki videodan alabilirsiniz. 

ARTILAR

Kendi pistini yapabilme

Çevrimiçi olması

Eğlenceli oynanış

EKSİLER

Türkçe çevirisinin kötü olması

YORUMLAR