Super Muzzle Flash

Super Muzzle Flash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    15

  • Üretici

    Dime Studios Pty. Ltd.

Super Muzzle Flash, aksiyonun eksik olmadığı, bir nebze el becerilerine dayalı bir aksiyon oyunu.

Super Muzzle Flash, sanki oyunseverlerin reflekslerini tam anlamıyla test etmek üzere geliştirilmiş gibi duran bir beceri oyunu izlenimi bırakıyor.

iPhone ve iPad cihaz kullanıcıları için tamamen ücretsiz olarak sunulan Super Muzzle Flash'da kulağa basitmiş gibi gelen fakat oyuna başladığımızda hiç de öyle olmadığını anladığımız bir görevi gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Oyundaki temel amacımız ekranda hızlıca hareket eden hayatel görünümlü tuhaf yaratıkları yok etmek. Bunu gerçekleştirebilmek yaratıkların üzerine seri bir şekilde tıklamamız gerekiyor fakat bu noktada dikkat etmemiz gereken kritik bir nokta var. Ekranımıza sadece tehlikeli hayaletler gelmiyor. Mavi renkli hayaletler sivil olarak tanımlanmış. Dolayısıyla onları asla vurmamamız gerekiyor. Şayet vuracak olursak ne yazık ki kaybediyoruz.

Super Muzzle Flash'ta farklı zorluk seviyeleri mevcut. Bunlardan bir tanesi Godlike adını taşıyor ve gerçekten de başarılı olabilmek için ilahi bir güce sahip olmak gerekiyor.

Super Muzzle Flash'te ihtişamlı grafikler bekliyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Çünkü oyunda retro karaktere sahip bir modelleme dili kullanılmış. El becerilerinize güveniyorsanız Super Muzzle Flash'ı oynamadan karar vermeyin diyoruz!

YORUMLAR