Super Sticky Bros 2.1.6 (ios)

Super Sticky Bros

Super Sticky Bros
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Sticky Bros, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Super Sticky Bros, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir platform oyunudur. Birbirinden zorlu engellerin ve bölümlerin yer aldığı oyunda yukarı tırmanarak puan kazanıyorsunuz.

Tırmanma oyunlarına yeni bir soluk katan Super Sticky Bros, 3 boyutlu kurgusu ve zevkli dinamikleriyle dikkatimizi çekiyor. Birbirinden zorlu bölümlere sahip olan oyunda bağımlılık yaşayabiliyor ve zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz. Farklı mekaniklerin de yer aldığı oyunda etkileyici bir atmosfer yer alıyor. Zevkle oynayabileceğiniz oyunda zorlu düşmanların üstesinden gelmeye ve puanlar kazanmaya çalışıyorsunuz. Benzerlerinden farklı olarak 3 boyutlu bir ortamda geçen oyunda arkadaşlarınızla birlikte de oynayabiliyorsunuz. Arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Eğer platform oyunlarından zevk alıyorsanız Super Sticky Bros oldukça hoşunuza gidebilir.

Super Sticky Bros oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.