Super Tank Battle 1.08.1 (ios)

Super Tank Battle

Super Tank Battle
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Tank Battle, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eski fakat klasik tank savaşı oyunlarından bir tanesidir.

Super Tank Battle, eski ve klasik tank savaşı oyunlarından biri olarak iPhone ve iPad'lerimiz üzerinde oynayabilmemiz için yeniden tasarlanmıştır. 90 yıllarda atariler üzerinde tank savaşı oyunlarını oynadıysanız Super Tank Battle size yabancı gelmeyecektir. Eski atari oyunuyla aynı yapıya sahip olmasına rağmen bazı geliştirmeler ve farklılıklar mevcut.

Oyunda yapmanız gereken kendi merkezinizi düşman tanklarından korumak. Etrafta gezen düşman tanklarından bazıları oldukça güçlüdür. Bu nedenle dikkatli olmalısınız. Bu güçlü tankları yok etmek için seviyenizi yükseltmelisiniz. Düşman tankları ile savaşırken unutmamanız gereken ise korumanız gereken bir merkezinizin olduğudur. Eğer merkezinizden çok uzağa giderseniz, saldırı olduğunda zamanında yetişemeyebilirsiniz.

400 farklı harita ve zorlu düşmanlardan oluşan oyunda tamamlamanız gereken 80 aşama bulunmaktadır. Her haritanın yapısı ve zorluğu diğerlerinden farklıdır. Oyunun kontrol mekanizması oldukça iyi fakat daha iyileştirilebilir. Bunlar dışında oyunun arayüzü görsel olarak biraz geliştirilirse oyun çok daha güzel hale gelebilir.

Eski günleri hatırlayacağınız heyecanlı ve eğlenceli savaş oyunu Super Tank Battle'ı satın alarak iPhone ve iPad'lerinize yükleyebilir ve birbirinden zorlu tank savaşlarına hemen başlayabilirsiniz.

YORUMLAR