Survival Run with Bear Grylls 1.3.2 (ios)

Survival Run with Bear Grylls

Survival Run with Bear Grylls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Survival Run ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en heyecanlı koşu oyunlarından bir tanesidir ve gelişmiş grafikleriyle dikkat çekmekte.

Survival Run with Bear Grylls ücretsiz olarak indirebileceğiniz koşu oyunlarından bir tanesi. Kıyas yapmak gerekise Survival Run, Temple Run'dan daha heyecanlı ve ilginç bir yapıya sahip.

Bazen kaçmak gerekir ki bu oyun tamamen bunun üzerine kurulu. Oyunda peşimizde koşan ayıdan kaçmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Farklı çevrelerde oynadığımız bölümlerde kesinlikle monotonluk hissi oluşmuyor ve bu da oyundan sıkılmamıza engel oluyor. Diğer koşu oyunlarında olduğu gibi Survival Run'da da yolumuz üzerinde yer alan sikkeleri toplamaya çalışıyoruz. Bu sikkeleri daha sonra çeşitli yükseltmeler satın almak için kullanabiliriz.

Oyunda görev yapan 3D grafikler kesinlikle göz alıcı görünüyor. Unutmadan belirtmeliyim ki Game Center desteği de sunan oyunda arkadaşlarınızla puan yarışına girebilirsiniz. Sonsuz koşu türündeki oyunlar hoşunuza gidiyorsa, Survival Run mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında.

YORUMLAR