Sword of Chaos 6.0.1 (ios)

Sword of Chaos

Sword of Chaos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    85

  • Üretici

    Allstar Games

Sword of Chaos mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunudur

Sword of Chaos anime tarzında bir görsel tarza sahip olan hack and slash dinamiklerine sahip bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunu olan Sword of Chaos'da fantastik bir dünyada geçen bir hikayeye konuk oluyoruz. Oyunda başlarken farklı kahraman sınıflarından birini seçiyoruz ve bu seçimimiz oyun stilimizi belirliyor. Seçtiğimiz kahraman kendine has yetenekleriyle özel bir oynanış yapısı sunmakta. Oyun boyunca aldığımız görevleri tamamlamak için zindanları ziyaret ederken sıradan düşmanların yanısıra kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla da savaşıyoruz. Bu savaşları kazanırsak büyülü silahlar gibi ödüllere sahip olabiliyoruz.

Sword of Chaos'da klasik görevleri yaparak seviye atlayabileceğiniz gibi büyük çaplı PvP savaşlarında diğer oyunculara karşı savaşabilir ve kahramanınızın gücünü sınayabilirsiniz.

Sword of Chaos yüksek kalitede grafikleri ve görsel efektleri kolay kontrollerle birleştiriyor. Oyunda kahramanınızı sanal çubuk aracılığıyla yönlendirirken ekranın sonundaki aksiyon tuşlarıyla büyülü yeteneklerinizi kullanıyorsunuz.

YORUMLAR