Syberia 1.0.0 (ios)

Syberia

Syberia
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Syberia, point and click türünde klasik bir macera oyunudur

Syberia sürükleyici bir hikayeyi kaliteli grafikler, seslendirmeler ve özel bir atmosferle birleştiren bir mobil macera oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize indirip oynayabileceğiniz Syberia uygulaması, Microids'in ilk olarak 2002 yılında bilgisayarlar için yayınladığı Syberia serisini mobil cihazlara taşıyor. Bu klasik macera oyunu roman tadında bir hikayeye sahip. Oyunda ana kahramanımız Kate Walker adında bir avukat. Kate Walker eski bir oyuncak fabrikasının devir işlemlerini gerçekleştirmek üzere görevlendirildiğinde bir Fransız köyüne yolculuk ediyor ve maceramız başlıyor. Fabrika sahibi, Kate köye ulaştığında yaşamını yitiriyor. Bu nedenle fabrika sahibinin en yakın akrabasını bulmak için Avrupa'nın batısından Rusya'nın doğusuna uzanan oldukça uzun bir yolculuğa çıkıyoruz.

Syberia'da ilginç karakterler, görkemli bir hikaye, yüksek kaliteli grafikler ve başarılı seslendirmeler bizi bekliyor. İndireceğiniz bu Syberia uygulaması oyunun ilk bölümünü ücretsiz olarak oynayabilmenize imkan veriyor. Oyun hakkında fikir sahibi olmak için bu ücretsiz bölümü oynayabilirsiniz. Oyunun tam sürümünü uygulama için satın alma işlemi gerçekleştirerek satın alabilmeniz mümkün.

Syberia her yaştan oyuncuya hitap eden, point and click oyunlarının başarılı bir temsilcisi.

YORUMLAR