Symmetria: Path to Perfection 1.0.1 (ios)

Symmetria: Path to Perfection

Symmetria: Path to Perfection
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Symmetria: Path to Perfection, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Symmetria: Path to Perfection, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Oyunda karşınıza gelen şekillerin simetrik görüntülerini oluşturmanız gerekiyor.

Simetrik bilginizi test eden bir oyun olan Symmetria, hızlı ve tempolu şekilde oynanıyor. Oyunda hız çok önemli. Bu yüzden en hızlı şekilde şekillerin simetriklerini bulmalı ve yüksek puanlara ulaşmalısınız. Birbirinden zorlu 75 farklı bölüme sahip olan oyunda ilerledikçe işler karmaşıklaşıyor ve şekillerin simetriklerini bulmak imkansız hal alıyor. Farklı modların yer aldığı oyunda dilerseniz kendinize karşı, dilerseniz de arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz. Hoş animasyonların ve geçişlerin yer aldığı oyunda dikkatli olmanız gerekiyor. Dikkat ve göz testi yerine de geçebilecek bir oyun olan Symmetria'yı mutlaka denemelisiniz. Kolay kontrolleri, sonsuz oyun modu gibi özelliklere sahip olan Symmetria oldukça zevkli bir oyun olarak dikkat çekiyor.

Symmetria oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR