Tank Battle: War of Iron Force

Tank Battle: War of Iron Force
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    25

  • Üretici

    G2 Studio

Tank Battle: War of Iron Force (X-Tanks Battles), iPhone ve iPad'de oynanabilen tank savaşı oyunu.

Tank Battle: War of Iron Force (X-Tanks Battles), iOS cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz tank savaşı oyunu. 3. Dünya Savaşı’na hazırlanmamızı isteyen yapımda kendi tasarlayabildiğimiz tanklarımızla ülkemiz ve şehrimizi düşmanlara karşı koruyoruz.

Amerika, Rusya, Japonya, Fransa ve daha nice ülkenin yer aldığı tank oyununda parçalarını dilediğimizce ayarladığımız tanklarla savaşa giriyoruz. Düşman üzerinde yıkıcı etkiler bırakabilen, farklı özelliklere sahip tanklarla düşman üssüne sızıyor, bir yandan da savunma hattımızı kuvvetlendirmek için izlememiz gereken stratejiyi düşünüyoruz. Şu an için PvP mod yer almadığından karşımızdaki yapay zeka.

Günlük ödüllü etkinliklerin düzenlendiği tank oyununda iki oyun modu yer almakta. Hayatta kalma modunda düşman saldırılarına iki dakika boyunca dayanmamız isteniyor. Tahmin edeceğiniz üzere bu modda hızlı olmak gerekiyor. Fazla zor gelirse Campaign modunu deneyebilirsiniz. Bu modda tüm düşman tanklarını haritadan silmek için uğraş veriyoruz ve her bölümün sonunda - başarılı olursak - çeşitli ödüller kazanıyoruz.

YORUMLAR