Tap Man

Tap Man
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    9

  • Üretici

    Jason Stockton

Tap Man, beceri oyunlarından keyif alanların tamamen ücretsiz olarak indirebilecekleri bir yapım.

Tap Man beceri oyunlarından keyif alan iOS kullanıcılarının severek deneyebilecekleri bir seçenek. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunda dümdüz bir platform boyunca koşan karakterin hiçbir engele çarpmadan ilerlemesini sağlıyoruz.

Oyunda kontrol ettiğimiz karakter, otomobillerin çarpma testlerinde kullanılan mankenlerden biri. Anlaşılan o ki bu karakter kaza testine ramak kala sürücü koltuğunu terketmiş ve koşmaya başlamış. Bize düşen görev de onu mükemmel bir şekilde kontrol ederek uzağa gitmesini sağlamak.

Bu tarz oyunlardan alıştığımız basit kontrol mekanizması Tap Man'de de aynı şekilde uygulanmış. Ekrana basarak karakteri zıplatabiliyoruz. Başka yapmamız gereken herhangi bir şey yok. Oyunda elde ettiğimiz skorları arkadaşlarımızla paylaşabilme şansına sahibiz. Bu sayede aramızda keyifli bir rekabet ortamı oluşturabiliyoruz.

Grafik olarak sade ve beklentileri karşılayan bir aklite sunan Tap Man, bu tarz oyunlar oynamaktan keyif alan herkesin denemesi gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR