Tap Quest: Gate Keeper

Tap Quest: Gate Keeper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tap Quest: Gate Keeper'da birbirinden heyecanlı tasarlanmış bölümlerde fantastik yaratıklara karşı mücadele ediyoruz.

Tap Quest: Gate Keeper, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğimiz bir retro aksiyon oyunu. Oyundaki temel amacımız düşmanların kuleyi ele geçirmesine engel olmak.

Ekrana yapılacak basit tıklamalara dayandırılan kontrol mekanizması ve fantastik öğelerle zenginleştirilmiş atmosferi ile Tap Quest: Gate Keeper, bu özellikleri içeren bir mobil oyun peşinde olanların beklentileriniz eksiksizce karşılayacağa benziyor.

Oyunda alev saçan kılıcıyla düşmanlarını yok etmeye ant içmiş bir karakterin kontrolünü ele alıyoruz. Ekranın sağına ve soluna yapacağımız dokunuşlarla karşımıza çıkan ve bizi yok etmeyi amaçlayan yaratıkları devre dışı bırakıyoruz. Serüvenimiz esnasında toplayabileceğimiz 64 kutsal kalıntı ve taş mevcut. Bunlarla özel yetenekler kazanıyoruz.

Oyunun en önemli özellikleri arasında retro atmosferi geliyor. Pikselleştirilmiş grafiklerle oyunun son derece özgün bir çizgide ilerlediğini söylemek hata olmaz. Toplada 8 farklı bölümden oluşan oyunda birbirinden zorlu bölümler mevcut. Farklı tasarımlara sahip olan bölümler oyunun zamanla tekdüze hale gelmesine engel oluyor.

YORUMLAR