Tasker

Tasker
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca

  • TOPLAM İNDİRME

    23

  • Üretici

    Crafty Apps EU

Yapmanız gereken görevleri detaylarıyla birlikte not alabilir ve hatırlatmalar ekleyebilirsiniz.

Yapılacaklar listesi hazırlayarak, unutmamanız gereken görevlerinize alarm kurabilir ve uygulamanın size hatırlatmada bulunmasını sağlayabilirsiniz.

iOS işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz Tasker, oldukça şık ve kolay bir arayüze sahip. Yapılacaklar listesine eklediğiniz görevlere alarm ekleyebilir, konum bazlı görev ekleyebilir ya da listenizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Özelleştirilebilir yapısıyla, listenizi oluştururken istediğiniz tüm detayları kolayca girebiliyorsunuz. Görev oluşturma ekranında; hatırlatma, kategori, etiket, tarih, alarm, öncelik, tekrarlama, konum ve paylaşma gibi birçok seçenek bulunuyor ve dilediğiniz gibi düzenleme yapabiliyorsunuz. Çeşitli renklerle görevlerinizi süsleyebileceğiniz Tasker uygulaması, sunduğu özelliklerle bu iş için gereken tüm nitelikleri bünyesinde barındırıyor diyebilirim.

Apple Watch desteği ile görevlerinizi akıllı saatiniz üzerinden  de takip edebileceğiniz uygulama, bildirimleri akıllı saatinize gönderebiliyor. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikleri bir arada sunan yapılacaklar listesi uygulaması Tasker’ı iPhone ve iPad cihazlarınıza 2.69 TL karşılığında yükleyebiliyorsunuz.

YORUMLAR