TCDD e-Bilet 1.22.31 (ios)

TCDD e-Bilet

TCDD e-Bilet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    158

  • Üretici

    Bilsag

TCDD e-Bilet uygulamasını kullanarak mobil cihazlarımız üzerinden tren bileti satın alabiliyoruz.

TCDD e-Bilet, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir tren rezervasyon uygulaması olarak öne çıkıyor.

Resmi uygulama olma özelliğini taşıyan TCDD e-Bilet sayesinde şehirlerarası tren yolculuklarımız için bilet rezervasyonları yapabiliyor, yaptığımız rezervasyonları kontrol edebiliyor ve gerekmesi halinde değişiklikler yapabiliyoruz.

Uygulama sade tasarımlarıyla dikkat çeken birkaç ekrandan oluşuyor. Rezervasyon yapabilmek için öncelikle üye girişi yapmamız gerekiyor. Kullanıcı adımızı ve şifremizi girdikten sonra bilet satın alma işlemlerine başlayabiliyoruz. Ana ekran üzerinden yolculuğun tarihini, saatini, başlangıç ve bitiş noktalarını seçiyoruz. Ardından kaç kişilik bilet almak istediğimizi belirliyor ve satın alma işlemini tamamlıyoruz. İsterseğe göre tek gidiş veya gidiş ve dönüş biletleri satın alabiliyoruz.

Kullanımlarımız esnasında herhangi bir soruna yol açmayan TCDD e-Bilet, iş veya özel hayatında sık sık tren yolculuğuna çıkan kullanıcıların seveceği türden bir yapım.

YORUMLAR