Teeny Titans 1.0.0 (ios)

Teeny Titans

Teeny Titans
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Teeny Titans, Cartoon Network kanalında yayınlanan Teen Titans Go! dizisinin mobil oyunu.

Teeny Titans, popüler çizgi film kanalı Cartoon Network’te yayınlanan Teen Titans Go! dizisinin resmi mobil oyunu ve iOS platformunda indirilebilir durumda. Hem iPhone hem de iPad'de oynanabilir olduğunu da belirteyim.

Günü kurtaran süper kahramanların suçlularla savaşmadıklarında neler yaptıklarını anlatan çizgi filmin mobil oyununda onların yerine geçerek zıpzıp şehrinde güvenliği sağlamaya çalıştığımız oyunda dizinin ana karakterleri orijinal seslendirmeleriyle birlikte yer alıyor. Ekibin başı Robin, her türlü hayvana dönüşebilen Beats Boy, suçlularla savaşmak yerine eğlenceyle vakit geçiren Cyborg, dünya düzenine alışmaya çalışan bir uzaylı Starfire ve yalnız kız Raven oyunda seçilebilir karakterler arasında.

Çocukları içerisine çekecek rengarenk görsellere sahip oyunda süper kahraman olarak birincil görevimiz tabii ki ekibi toplayıp dövüşmek ancak muhteşem saldırılar yapmak haricinde şehrin dört bir yanındaki figürleri toplama, özel görevleri yerine getirme, turnuvalara katılma gibi hareketli aktivitelere de katılıyoruz.