Tentacle Wars 2.0 (ios)

Tentacle Wars

2.0
Tentacle Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tentacle Wars isimli bu strateji oyununda hastalıklı uzaylı hücrelerini kurtarmaya çabalıyoruz.

Tentacle Wars, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir strateji oyunu olarak dikkatimizi çekti. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda organizmaların birbirlerini ele geçirmek için girdikleri mücadelelere tanık oluyoruz.

Açık konuşmak gerekirsek bu oyunda kullanılan altyapıyla daha önce pek çok kez farklı formatlarda karşılaşmıştık. Fakat Tentacle Wars farklılık yaratmak adına gerçekten ilginç ve benzersiz bir tema kullanarak ilgimizi çekmeyi başardı.

Oyunda uzaylı yaşam formunun hastalık kapan organizmalarını kurtarmayı amaçlıyoruz. Bunu başarmak pek de kolay olmuyor çünkü bulaşan virüs epey kuvvetli. Hastalıklı organizmaları kurtarabilmek için sağlıklı olan hücrelerden antikor transferi yapmamız gerekiyor. Söz konusu hastalıklı hücreyi tedavi edebilmek için hücrenin üzerinde yazan sayı kadar antikora ihtiyacımız var. Hücreler arası transfer yapabilmek için parmağımızla hedef hücreye tıklamamız gerekiyor. Arada oluşan bağı koparmak içinse kesme hareketi yapmamız gerekiyor.

Tentacle Wars'un en güzel özelliği çoklu oyuncu desteği sunması. Bu sayede arkadaşlarımızla birlikte mücadele edebilme şansına sahip oluyoruz. Savaşlar Game Center üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştiriliyor.

80 adet tekli oyuncu görevine sahip olan oyunda gelişmiş grafiklere yer verilmiş. Açıkçası son derece keyifli bir oyun. Konusu sakın antipati yaratmasın çünkü rahatsız edici görseller yok. Eğer strateji oyunlarına ilgi duyuyorsanız Tentacle Wars size göre.

YORUMLAR