The Bot Squad: Puzzle Battles

The Bot Squad: Puzzle Battles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İki farklı robot gücü arasındaki enerji savaşını konu alan The Bot Squad: Puzzle Battles, bulmaca ve kule savunma oyunlarını kombine ederek orjinal bir deneyim sunmayı başarıyor.

Ubisoft'un mobil oyun dünyasına ağırlık vermesiyle kalite seviyesi giderek yükseliyor. The Bot Squad: Puzzle Battles, sıradışı oynayışıyla dikkat çeken bir kule savunma oyunu olarak dikkat çekerken savunma ile saldırı arasındaki iyi kombine etmeniz gereken bir oyun. Kimi zaman savunma hattı sizin yükümlülüğünüzdeyken rolleri değiştirip robot ekibinizle sıkıntı dolu yolları tepmeniz gerekiyor. Bulmaca ve stratejiyi bir araya getiren başarılı oyun dinamikleri ile eski kule savunma oyunlarındaki alışkanlıklarınızı bir kenara atıp yepyeni bir oyun heyecanı yaşıyorsunuz. Upgrade ile güçlenen robot ekibinizin uyumlu bir şekilde işleyebilmesi için vereceğiniz kararların her biri hayati bir önem taşıyor.

Muhteşem 3 boyutlu grafikleri oyundan makaslayacak olsalardı bile tavsiye edebileceğimiz bir oyun olan The Bot Squad: Puzzle Battles, elinizdeki robotların özelliklerini etkin bir şekilde kullandığınız bir oyun. Kimi robot karmaşık rotalara dizili tuzakları tespit edip hayatınızı kurtarırken kimisinin daha güçlü bir savunmaya sahip olması ekip arkadaşlarınızı koruyor. RPG tayfası yönetir gibi hissettiren bu strateji oyununu deneyimlemek apayrı bir oyun keyfi sunuyor. Ücretsiz olarak indirilebilir olması belirgin bir motivasyon artışı sağlayacağından imkanınız dahilindeyse bu oyunu mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.