The Dragon Revenge 1.0.0.0 (ios)

The Dragon Revenge

The Dragon Revenge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    10

  • Üretici

    Arello Mobile

The Dragon Revenge, ejderha olarak köyü alevlere boğduğunuz aksiyon dozu yüksek bir iOS oyunu.

The Dragon Revenge, ejderha oyunlarından hoşlananların kesinlikle es geçmemesi gereken bir yapım. iPhone ve iPad’lerle uyumlu olan ve ücretsiz olarak sunulan oyunda derin uykusundan uyandırılmış bir ejderhayı kontrol ediyoruz.

Oyun bir hikaye üzerine kurulu olduğundan fazla detaya inmeden bahsetmek istiyorum. Köyün çevresindeki bir mağarada olabildiğince altın ejderha tarafından korunmaktadır. Günlerden bir gün köylülerden biri bu mağaraya giriş yapıp altınları almak ister ancak bunu yaparken ejderhanın saldırısına uğrar. Uykusundan uyanan ejderha tüm köyü alevler altına almak için köye doğru uçmaya başlar. Hikayenin bu noktasında biz devreye giriyor ve ejderha olarak uykumuzu bölen tüm köylüyü ve yaşadıkları alanı yerle bir etmeye çalışıyoruz.

Çizgi roman tarzında hazırlanan hikayeyle süslenen giriş bölümünün ardından oyuna başlıyoruz. Oyunda bölüm bölüm ilerliyoruz ve her bölümde yapmamız gerekenler farklı. Örneğin; bir bölümde x kadar yapıyı yerle bir etmemiz istenirken, bir başka bölümde ağaçları alevlendirmemiz, insanları korkutmamız isteniyor. Puanımız da köyü ne kadar çok alevlendirmemize göre değil, görevimizi ne kadar tamamladığımıza göre oluşuyor.

Oyunda basit bir kontrol sistemi kullanılmış. Ejderhamız sürekli olarak havada ve parmak hareketimize göre hareket ediyor. Alev çıkarmak için özel bir şey yapmamız gerekmiyor. Tabii ki biz bunları yaparken köylü boş durmuyor. Tüm kıvraklığımızla saldırılarından kaçıyoruz.

YORUMLAR