The Hardest Flight

The Hardest Flight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Hardest Fly, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu.

The Hardest Fly, ismiyle özdeş bir deneyim sunan, ücretsiz bir iOS oyunu olarak tanımanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan The Hardest Fly'da kontrol ettiğimiz uçağu kullanarak mümkün olduğunca uzağa gitmeye çalışıyoruz fakat bunu yapması pek kolay olmuyor çünkü yolumuz boyunca karşımıza çıkan pek çok engel mevcut.

Kontrolümüzde olan uçağı yönlendirmek için cihazımızı hareket ettirmemiz gerekiyor. Buna ek olarak bir de geçeceğimiz duvarın rengine bürünebilmek için ekranın soluna veya sağına basılı tutmamız gerekiyor. Mor rengi yakalamk içinse hiçbir yere dokunmamamız gerekiyor. Açıkçası görevlerimiz kulağa kolay gibi gelse de ikisini birden aynı anda yapmaya çalıştığımızda sonuçlar beklediğimiz gibi olmuyor.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de Facebook bağlantı desteği sunması. Eğer bu özelliği kullanırsanız arkadaşlarınızla rekabet etme şansına sahip olacaksınız. Bu sayede kendi aranızda puanlarınızı kıyaslayabileceğiniz, keyifli bir rekabet ortamı yaratabilirsiniz.

Grafik olarak bu tarz bir oyundan olan beklentileri aşan The Hardest Fly, el becerisi, refleks ve hızlı düşünmeyi baz alan oyunlar oynamaktan keyif alan herkes tarafından sevilebilecek bir yapım.

YORUMLAR