The Hunger Games: Panem Rising

The Hunger Games: Panem Rising
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Hunger Games: Panem Rising tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz merak uyandırıcı ve çarpıcı bir oyun.

The Hunger Games: Panem Rising tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz sürükleyici bir mobil oyun. iPhone ve iPad'ler üzerinde oynayabileceğimiz bu oyunda Katniss Everdeen'e yardımcı olmak ve Panem'i geri almak için asilerden oluşan bir grup kuruyor ve amansız bir mücadeleye giriyoruz.

Oyunda grubumza Katniss, Gale, Peeta ve Beetee gibi karakterleri katabiliyoruz. Bu noktada grubumuzun güçlü olması çok önemli zira karşımıza çıkan düşmanlar da aynı şekilde güçlüler ve bizi yolumuzdan alıkoymak için ellerinden geleni yapıyorlar. Grubumuzda bulunan karekterlerin her biri kendilerine has özelliklere sahipler. Mücadele esnasında bu yetenekleri kullanarak avantaj elde edebiliyor ve rakiplere karşı stratejik üstünlük elde edebiliyoruz.

The Hunger Games: Panem Rising'de çok sayıda toplanabilir obje ve ekipman bulunuyor. Çeşitliliğin fazla olması oyunun genel atmosferine olumlu katkıda bulunuyor ve oyunun kısa bir süre sonra monotonlaşmasına engel oluyor. Oyunseverler sürekli olarak yeni bir ekipman veya obje açma hevesiyle oyunu uzun süre oynayacaklardır.

YORUMLAR