The Incorruptibles

The Incorruptibles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Incorruptibles ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil strateji oyunudur

The Incorruptibles eğer göze hoş görünen ve bolca aksiyon içeren bir mobil strateji oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan The Incorruptibles'da fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz ve bu dünyadaki bir krallığı tehdit eden şeytani güçlere karşı savaşıyoruz. Corrupted adlı bu şeytani güçöler krallığı ele geçirmek için saldırdıklarında onları durdurabilmek için kendi ordumuzu kurmamız ve çeşitli kahramanları ordumuza katarak bu canavarlarla savaşmamız gerekiyor. Bu işe ilk olarak kendi karargahımızı inşa ederek başlıyoruz. Sonrasında ise kaynaklarımızı topluyor ve bu kaynaklarla askerlerimizi ve kahramanlarımızı yetiştiriyoruz.

The Incorruptibles'ın klasik mobil strateji oyunlarından farklı savaşları gerçek zamanlı olarak kendi elinizle yönetebiliyor oluşunuz. Bu sayede oyunda daha yoğun aksiyon yaşayabiliyorsunuz. Savaşlarda kahramanlarınıza komutlar verebiliyor ve nereye saldıracaklarını seçebiliyorsunuz. Kaynak topladıkça kahramanlarınızı geliştirebilir ve daha güçlü hale getirebilirsiniz.

The Incorruptibles'ın yüksek kaliteli grafiklere sahip olduğü söylenebilir.