The Inner World 1.3 (ios)

The Inner World

1.3
The Inner World
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

2014 yılının en iyi Alman oyunu seçilen The Inner World, mobil platformlara gelen en iyi point and click adventure oyunlarından biri olarak dikkat çekiyor.

Almanya'dan çıkma bir oyun olan The Inner World isimli point and click adventure, 2014 yılının en iyi Alman oyunu seçildi. Bundan bir sene önce PC ve Mac için çıkan oyun, dönemin en iyi aile oyunlarından biri. Sahiden de her yaştan insanın eğlenerek oynayabileceği bir point and click adventure yapan Almanlar, bu oyun türünde söz sahibi olan Amerikalılara ve Fransızlara kafa tutabilecek bir hava yakalamışlar.

Point and click adventure oyunlarında hikaye her daim oyunun temelini oluşturur ve büyük önem taşır. The Inner World için de bu durum farksız. Oyunun merkezini oluşturan karakter ise genç Robert. Robert, rüzgar manastırında ayin müzikleri yapan bir gençtir ve bir gün rüzgarı yaratan 3 tanrının izinden gitmek için kendini bir maceraya atmaya karar verir. Yanında ona eşlik edecek dostu ise Laura isimli hırsız bir kız. Bilgi ile zekanın birlikte işlendiği bu ikili ile sizi sayısız maceralar bekliyor.

Oyunun fiyatı sizi korkutuyor olabilir ancak içerik olarak son derece zengin olan The Inner World, İngilizce ve Almanca olarak full altyazı ve seslendirme desteğine sahip. Öte yandan el çizimi havasındaki haritalar ve karakterlerin nesnelerle etkileşimi harika bir dinamizm sağlarken oyunun içersindeki mizahi içerikler sizi gülerken koltuktan düşürebilecek kadar iyi.

YORUMLAR