The Last Contact

The Last Contact
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Last Contact, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

The Last Contact, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu. Bir hayatta kalma oyunu olarak da nitelendirebileceğim oyunda amacınız olabildiğince uzun süre dayanmak ve uzaylıları öldürmek.

Oyunun teması uzaylı istilası. Yani yine dünyayı istila eden uzaylılarla ve onlara karşı savaşan insanlarla karşı karşıyasınız. Oyunun konusu her ne kadar klasik olsa da kendisi o kadar da klasik değil.

Orijinal yapısı ve oynanış şekli ile dikkat çeken The Last Contact oyununda cihazınızın jiroskop özelliğini kullanarak oynuyorsunuz. Bu da aslında oyuna bambaşka bir hava ve farklı bir heyecan katıyor diyebilirim.

Jiroskop özelliği ile cihazınızı 360 derece döndürebiliyor ve böylece cihazınızı adeta gerçek bir silahmış gibi kullanabiliyorsunuz. Amacınız ise cihazınızı uzaylıların olduğu tarafa döndürüp tuşlara basarak onlara ateş etmek.

Bu yüzden de oyunun aslında benzerlerinden ayrıldığını ve yenilikçi bir niteliğe sahip olduğunu söyleyebilirim. Bununla birlikte oyunun bir diğer kuvvetli yönü ise grafikleri. Oyun neredeyse fotoğraf diyebileceğimiz nitelikte görsellerle ve grafiklerle geliştirilmiş diyebilirim.

Gerçekten heyecanlı ve aksiyon dolu bir oyun olan The Last Contact'ta telefonunuzu sağa sola çevirmeli, karşınıza çıkan uzaylıları öldürmeli ve dayanabildiğiniz kadar uzun süre savaş alanında dayanmalısınız.

Siz de bu tarz farklı aksiyon oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR