The Mammoth: A Cave Painting

The Mammoth: A Cave Painting
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Mammoth: A Cave Painting keyifli bir mobil macera oyunudur

The Mammoth: A Cave Painting özel bir hikayeyi kendine has sanatsal çizimlerle birleştiren bir mobil macera oyunu olarak özetlenebilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan The Mammoth: A Cave Painting'de tarih öncesi çağlarda geçen bir hikaye bizi beklyior. Bu hikaye bir anne mamutun yavrularını kaybetmesiyle başlıyor. Anne mamut bu nedenle sürüsünden ayrılıyor ve yavrularını bulmak için yola çıkıyor. Biz de ona bu mücadele boyunca yardımcı oluyoruz.

The Mammoth: A Cave Painting'de yavrularımızı bulduktan sonra onlarla birlikte sürümüze geri dönmemiz gerekiyor; fakat karşımıza avcı insanlar çıkıyor ve mızraklarıyla bize ve yacrularımıza saldırıyorlar. Onların üzerine saldırarak kendimizi ve yavrumuzu korumamız gerekiyor. Oyunun grafikleri mağara çizimleri şeklinde hazırlanmış. Biz oyunu oynarken oyunun hikayesi gerçek zamanlı olarak seslendiriliyor. Bu sayede İngilizce bilginizi de geliştirebiliyorsunuz.