The Room Two 1.0.3 (ios)

The Room Two

The Room Two
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Room Two bize eşsiz bir hikaye örgüsü sunuyor

The Room Two bizi gizem dolu bir maceraya sürükleyen ve korku ve gerilim dolu ürpertici bir atmosfer sunan, iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Serinin ilk oyunu olan The Room 2012 yılında birçok farklı kaynak tarafından "Yılın Oyunu" ödülüne layık görülmüş ve bulmaca oyunlarına yeni bir yaklaşım getirmişti. İlk oyunda AS kısaltmasını kullanan bilim adamı bize gizemli bir not göndermiş ve büyük bir tehlike içerisinde olduğumuzun haberini vermişti. Bundan sonra ise ürpertici bir dünyanın içerisine dalarak adım adım sır perdelerini aralamaya çalışmıştık.

The Room Two'da da AS tarafından gönderilen ve şifreli bir dil kullanan mektupların izini sürerek karşımıza çıkan bulmacaları çözmeye ve bu gizem dolu bir dünyayı keşfetmeye çalışıyoruz. Yine yaratıcı zeka oyunları karşımıza çıkıyor ve bölümleri geçebilmek için kafa çalıştırmamız gerekiyor. Çözeceğimiz her bulmaca bizi gerçeğe bir adım daha yaklaştırıyor.

The Room Two hikaye üzerinde sağladığı başarıyı görsel kalitede de koruyor. Oyunun ürpertici atmosferi yine aynı ürperticiliğe sahip ses efektleri, ortam sesleri ve müziklerle pekiştiriliyor.

The Room Two ilk oyunun başarısını korumakta ve oyunculara üst kalite bir deneyim sunmakta.

YORUMLAR