The Room 1.0.3 (ios)

The Room

The Room
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    253

  • Üretici

    Fireproof Games

The Room gerilim dolu bir bulmaca oyunudur

The Room 2012 yılında birçok farklı kaynak tarafından "Yılın Oyunu" ödülünü kazanmış ve sunduğu kalite ile oyun severlerin beğenisini kazanmış olan, iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

The Room korku ve gerilimin ön planda olduğu eşsiz bir hikayeye sahiptir. Oyunda herşeye şu notu okuyarak başlıyoruz:

"Nasılsın, eski dost?

Eğer bunu okuyorsan, işe yaramış demektir. Sadece halen beni bağışlayabileceğini umut ediyorum.

Araştırmamı yürütürken hiç göz göze gelmedik; fakat bu tür şeyleri geride bırakmalısın. Sen şu an yardım isteyebileceğim tek kişisin.

Çağrıma hemen cevap vermelisin; çünkü hepimiz büyük bir belanın içerisindeyiz. Evi hatırladığına inanıyorum? Benim çalışma odam en üst kattaki oda.

Bütün yüreğinle ilermeye çalış. Artık geri dönüş yok. 

AS. "

Bu çağrıyı aldıktan sonra gizem, gerilim ve güzellik ile eşit oranda donatılmış bir maceraya atılıyoruz ve zihnimizin sınırlarını zorlayacak bulmacalarla yüzleşiyoruz. Her çözdüğümüz bulmaca bizim sır perdesini çözmemizde 1 adım daha ilerlememiz anlamına geliyor. Bulmacalar özenle tasarlanmış ve oldukça yaratıcı.

The Room bizi atmosferiyle sararak hikayenin içerisine çekiyor. Oyunun grafikleri göz büyüleyici. Atmosferi canlı tutan öğeler ise kaliteli ses efektleri, ortam sesleri ve oyun için özel hazırlanmış tema müzikleri.

Eğer hikaye odaklı oyunları ve gerilim türünü seviyorsanız The Room oldukça hoşunuza gidecek bir seçim olacaktır.

YORUMLAR