The Smurfs Bakery 1.2 (ios)

The Smurfs Bakery

1.2
The Smurfs Bakery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şirinler köyünün tatlı krizi tuttuğunda mutfakta sizin olmanız herkesi mutlu edecektir. The Smurfs Bakery çocuklar için hazırlanmış aşçılık oyunu.

Şirinler köyünün sen sevilen aktivitelerinden biri elbette ki kek, pasta, dondurma, kurabiye ve birçok benzer tatlı çeşidini yemektir. Ama siz bu işleri öğrenip elini taşın altına sokacak mutfak çalışanı olabilecek misiniz? The Smurfs Bakery ile bu mücadeleyi sırtlamanız artık mümkün. iOS cihazları için hazırlanan bu mobil oyunda aklınıza gelecek bir sürü tatlı çeşidi sizin elinizin altından çıkacak ve birbirinden güzel tariflerle hazırladığınız el emeği ziyafetiniz şirinlerce tüketilecek.

Kanadalı oyun yazılımcıları olan Budge Studios tarafından hazırlanan bu mobil oyun mutfakta ziyafet yaratmak ihtiyaç duyacağınız bütün şirin çilekli malzemeleri ihtiva ediyor. Tatlıları tam anlamıyla siz elden geçiriyorsunuz. Evet, dokunmatik ekranda lazım olan ince ayarları elinizle ayarlıyorsunuz ve biliyorsunuz ki, mutfağın en önemli lezzet sırların bir tanesi de aşçının elinin yemeğe dokunmasıdır.

iPhone ve iPad kullanarak kendine has ekran optimizasyonlarını tam kalitesinde yaşayabildiğiniz bu oyunda sıfır ücret ödeyerek oynamanız mümkün. Ücretsiz olsa da dikkat etmeniz gereken konu uygulama içi satın alma olacak. Çocuğunuzun yanlışlıkla satın alma işlemi gerçekleştirmemesi için internet bağlantısını kapalı tutmanızı öneririz.