The Wall Street Journal 6.3 (ios)

The Wall Street Journal

6.3
The Wall Street Journal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uluslararası ekonomi haberleri, finans ve borsa sizin ilgi alanınıza giriyorsa The Wall Street Journal ile konunun uzmanlarından haberleri takip edebilirsiniz.

Dünya ekonomi ve finans haberlerini en iyi derleyen kaynaklardan biri olan ve ABD borsasını yakından takip edebilmeniz için en iyi tercihlerden biri olan The Wall Street Journal gazetesi sonunda Dow Jones & Company, Inc. tarafından mobil uygulamaya dönüştürüldü. Birinci ağızdan haber takibi için bu uygulama web sayfasından alışık olduğunuz tüm içeriklerinizi mobil cihazınız için optimize edilmiş biçimde sunacaktır.

Senelerdir basılı yayın hayatı içerisinde yer alan ve dünyanın en bilindik gazetelerinden biri olan The Wall Street Journal da vakti geldiğinde web sayfası olarak habercilik hizmeti vermeye başlamıştı. Bugün mobil uygulama halinde sunduğu format ile iPad ve iPhone için en uygun biçimde haberlerinizi takip etmeniz mümkün olacaktır.

Ücretsiz haber takibi hayatınızın önemli bir parçasıysa ve özellikle de küresel ekonomi konusu sizin ilgi alanınız içerisinde yer alıyorsa The Wall Street Journal size son borsa ve finans trendlerini uzman yorumlarıyla sunacaktır.

YORUMLAR