Tiny Chef

Tiny Chef
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Chef tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir restoran işletme oyunudur.

Tiny Chef kendi restoranını işletme hayali kuranların severek oynayacaüı bir mobil oyun. Hem iPad hem de iPhone’lar üzerinde sorunsuzca çalışan bu oyunu hiçbir ücret ödemeden indirebilirsiniz. Oyun orijinal ve ilgi çekici bir atmosfer sunduğu için uzun süre oynansa bile sıkıcı gelmiyor. Zaten her şey yavaş yavaş geliştiği için bir sonraki seviyeyi iple çekiyorsunuz. Bu da oyuna uzun soluklu bir deneyim kazandırıyor.

Öncelikle oyunda yapmamız gereken şey işlettiğimiz restoranı başarıyla yönetmek ve gelen müşterilerin memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlamak. Elbette bunun için pek çok bileşene dikkat etmemiz gerekiyor. Restoranımızı dekore etmeli, yeni tarfiler denemeli, kusursuz bir servis kalitesi sunmalı ve müşteri şikayetlerine göre önlemler almalısınız.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de çizgi film tadında hazırlanmış grafikleri. Bu tarz bir atmosfer sunan oyuna daha farklı bir grafik tarzı bana kalırsa pek uymazdı. Eğer siz de yemek yapma ve işletme yönetme tarzı oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Tiny Chef’i mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR