Tiny Guardians 1.0.3 (ios)

Tiny Guardians

Tiny Guardians
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kule savunma mekaniklerini RPG karakterleriyle oynadığınız son derece eğlenceli bir oyun.

Kule savunma oyunları ile gönül bağını koparamayanlar için son zamanlarda çıkan en eğlenceli oyunlardan biri olan Tiny Guardians, daha önce de King’s League: Odyssey oyunuyla oyunseverlerin ilgisini çeken Kurechii ekibi tarafından hazırlanmış bir oyun ziyafeti. Alıştığınız kule savunma mekaniklerinde bu özellikleri karakterlere aktaran oyunda farklı sınıflar ve özelliklerle Lunalie isimli memleketinizi yabanıllardan gelen kötü niyetli akıncılara karşı koruyacak son umutsunuz.

Saldırı akınları arasında yer alan yaratıklar başlangıç aşamasında normal saldırılarla püskürtülecek cinsten bir ekip ve oyun için kontrol dinamiklerini bu başlangıç aşamasına iyi bir şekilde öğrenebiliyorsunuz. İlerledikçe farklı özellikleri olan akınlara karşı oyuna yeni sınıftan karakterler eklemeniz gerekecektir. Bir yandan önemli stratejik noktalarda savunma yapmak her kule savunma oyununda olduğu gibi Tiny Guardians için de bir kural. Zaman içerisinde size 12 farklı karakter sunulacak ve bu karakterlerin her biri 4 farklı gelişim aşamasına sahipler.

Oyun içerisinde dahil olan bonus savaşlar ve hikaye modu büyük bir derinlik katmayı başarırken iPhone ve iPad için çıkan bu oyun ne yazık ki ücretsiz olarak sunulmuyor. Fiyat da ilk planda biraz yüksekmiş gibi bir izlenim uyandırsa da şu ana kadar en çok beğenilen oyunlardan biri ile karşı karşıya olduğumuz için bu yolculuğu göz almanıza değecektir.

YORUMLAR