Tiny Heroes 1.5 (ios)

Tiny Heroes

1.5
Tiny Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Heroes, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir kule savunma oyunu.

Tiny Heroes, savunma oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin büyük beğeniyle oynayabilecekleri bir yapım ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Her bölümün ayrı bir özenle ve diğerlerinden benzersiz olarak tasarlandığı bu oyundaki temel amacımız durmadan saldırıda bulunan düşmanları alt etmek.

Oyunda tam tamına 50 benzersiz bölüm bulunuyor. Bu bölümlerde kullanabileceğimiz 30 savunma ünitesine sahibiz. Bu savunma birimlerini akılcı bir şekilde konumlandırarak düşmanları kısa süre içerisinde etkisiz hale getirmemiz gerekiyor. Kullanabileceğimiz saldırı birimleri arasında büyüler ve gizli tuzaklar da mevcut.

Tiny Heroes'un oynanışı ve oyun yapısı son derece orijinal fakat karşımıza çıkan grafikler bir nebze düşük kalmış izlenimi uyandırıyor. Biraz daha detaylı ve animasyonlu bir atmosfere yer verilmiş olsaydı oyun beklentilerimizi eksiksiz bir şekilde karşılamış olacaktır.

Game Center desteği sayesinde arkadaşlarımızla puanlarımızı kıyaslama imkanı veren Tiny Heroes, kule savunma oyunlarına ilgi duyan oyuncuların indirmesi gereken bir yapım.

YORUMLAR