Tiny Realms

Tiny Realms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Realms fantastik bir hikayeye sahip bir strateji oyunudur

Tiny Realms internet üzerinden diğer oyunculara karşı savaşabileceğiniz online altyapıyua sahip bir mobil strateji oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Tiny Realms bizi fantastik bir dünyaya davet ediyor. Işık Diyarı adlı bu dünyada 3 farklı ırk yaşamaktadır. Bu ırklar aralarında bu diyarın hükümdarının kim olacağını belirlemek için savaşmaktalar. Biz bu üç ırktan birini seçiyoruz ve bu savaşa dahil oluyoruz. Dilersek inatçılıklarıyla ünlü olan cüceleri, dilersek cesur insanları, dilersek de kertenkeleye benzer yapılarıyla dikkat çeken ve doğadan aldıkları güçle savaşan Tegu ırkını seçebilmekteyiz. Irk seçiminizi yaptıktan sonra sıra kendi şehrimizi inşa etmeye geliyor.

Tiny Realms'de üretimi başlattıktan sonra kaynak elde ediyoruz ve bu kaynakları ordumuzu geliştirmek için kullanıyoruz. Oyunda toprak fethederek yeni kaynaklar elde edebilmemiz ve sınırlarımızı genişletebilmemiz mümkün. Oyundaki savaşlarda birliklerinizi kendi elinizle yönetebiliyorsunuz. Gerçek zamanlı savaşlarda hangi biriminizin nereye saldıracağını belirleleyebiliyorsunuz. Oyunda düşman şehirlerine saldırırken kendi şehrinizi savunmak için savunma sistemleri ve duvarlar inşa etmeniz de gerekiyor.

Tiny Realms göze hoş görünen grafiklere sahip. Oyun uzun süreli bir eğlence sunmakta.

YORUMLAR