Tofu Hunter 1.02 (ios)

Tofu Hunter

Tofu Hunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    26

  • Üretici

    [adult swim]

Tofu Hunter ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir mobil aksiyon oyunudur

Tofu Hunter eğer nişan alma yeteneklerinize güveniyorsanız kendinizi zorlu bir teste sokabileceğiniz eğlenceli bir avlanma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir avcılık oyunu olan Tofu Hunter'da silahlarımızı kuşanıyoruz ve doğaya çıkarak tofu adlı tavşan - geyik karışımı ilginç yaratıkları avlamaya çalışıyoruz. Oyunda temel amacımız bize verilen kısıtlı süre içerisinde belli sayıdaki tofuyu avlamak. Zamana karşı yarıştığımız için oyun bolca heyecan sunuyor. Belirlenen süre içerisinde ne kadar çok tofu yok edersek o kadar çok puan ve para kazanabiliyoruz.

Tofu Hunter'da bölümler sonunda kazandığımız parayı kullanarak yeni silahlar alabilmemize imkan veriliyor. Keskin nişancı tüfekleri, makinalı tüfekler, arbaletler ve daha birçok ilginç silah seçeneği oyunda bizi beklemekte. Güzel grafiklerle donatılmış oyunda kullandığımız silahın ne kadar güçlü olduğu önemli; çünkü bir tofuyu avlamak için birkaç kere ateş etmemiz gerekebiliyor.

Tofu Hunter'ın kontrolleri genel olarak sorun yaratmıyor. Hassas bir şekilde nişan alabildiğiniz Tofu Hunter boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirebilmeniz için güzel bir seçim olabilir.

YORUMLAR