Tom's Jetski 1.0 (ios)

Tom's Jetski

1.0
Tom's Jetski
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tom's Jetski Türkçe adıyla Konuşan Tom Jet ski oyununda sevimli kedilerin jet ski keyfine ortak oluyorsunuz.

Tom's Jetski, Konuşan kedi Tom ve Angela’nın jet skiye binip denizlere açıldığı yeni Outfit oyunu ve iOS platformunda da ücretsiz karşımıza çıkıyor. Milyonların beğenisini kazanan sevimli karakterlerimiz jet ski binmesini öğrenmiş ve oldukça iyiler.

Konuşan hayvan serileriyle ünlü yapımcı Outfit’in en son oyunu Tom’s Jetski’de en sevilen karakterler Tom ve Angela’nın jet ski keyfine ortak oluyoruz. Karakter seçiminden sonra karakterlerimiz sabırsızca jet skilerine biniyor ve zorlu görevleri tamamlamak için kendilerini denize bırakıyorlar.

Oyunda bölüm bölüm ilerliyoruz. Her bölümde jet ski ile yapmamız gerekenler farklı ve birden fazla tehlikeli hareket yapmadan bölümleri tamamlayamıyoruz. Bu keyifli oyuna arkadaşlarımızı dahil edemiyoruz ancak sosyal ağ hesabımızı bağlayarak onların oyundaki başarımlarını görebiliyoruz.

Oyunun kontrol sistemi ise daha çok çocukların oynayacağı düşünülerek hazırlanmış. Jet ski kendiliğinden hız alıyor. Tek yapmanız gereken ekranın iki köşesine dokunarak yönü ayarlamak. Keşke jet skiyle rampalardan uçarken farklı kombinasyonlarla özel hareketler yapabilmek mümkün olsaydı ancak ilerlemek çok basit.

YORUMLAR