Touch Racing 2 1.0.1 (ios)

Touch Racing 2

Touch Racing 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Touch Racing 2 ücretsiz olarak indirilen keyifli bir yarış oyunudur. Oyunda uzaktan kumandalı arabalarla yarış yapıyoruz.

Touch Racing 2 eğlenceli ve vakit geçirmek için ideal bir oyun olarak göze çarpıyor. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyundaki amacınız rakipleri geride bırakarak yarışları kazanmak. Asfalt arabalarına ek olarak ralli arabaları ve sürat motorlarına da sahip olan oyunda dur durak bilmeyen bir aksiyon sizleri bekliyor.

Kaliteli yarış oyunlarında görmeye alıştığımız türden yükseltme seçeneklerine sahip olan oyunda araçların hemen hemen her parçasını upgrade edebilme şansına sahibiz. Şase, lastikler, motor ve görsel modifikasyon parçaları araçlarımızda dilediğimiz gibi oynayabileceğimiz parçalar arasında yer almakta. Elbette bunlar bedava olmuyor. Gerekli parayı yarışlarda birinci gelerek kazanıyoruz.

Gelişmiş kontrol mekanizması oyunun dikkat çeken özellikleri arasında yer almakta. Parmakları ekranda sürükleyerek araçları kontrol ediyoruz. Buna ek olarak grafikler de iyi düzeyde. Uzaktan kumandalı arabalardan hoşlanıyorsanız ve bunu iyi bir şekilde işleyen bir oyun arıyorsanız Touch Racing 2’yi mutlaka denemelisiniz.