Toughest Game Ever 2 7.0 (ios)

Toughest Game Ever 2

7.0
Toughest Game Ever 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toughest Game Ever 2, iOS tabanlı iPhone ve iPad'inizde oynayabileceğiniz en zor beceri oyunu.

Toughest Game Ever 2, 50 milyon oyuncusu bulunan dünyanın zor oyunu olarak gösterilen Hardest Game Ever 2 oyununun geliştiricileri tarafından hazırlanan bir başka iPhone ve iPad oyunu. Yine zorlu mini oyunlarla bizleri baş başa bırakan yapım reflekslerimizi iyileştirmek için en ideal iOS oyunu.

Android ve iOS platformunda en çok indirilen beceri oyunları arasında yer alan Toughest Game Ever 2, adından da anlayacağınız üzere oldukça zor bir oynanış sunuyor. Her ne kadar bölümler kolay, orta ve zor olarak ayrılmış olsa da en kolay zorluk düzeyindeki oyunlar bile uzun süre oynama ve sabır gerektiriyor.

Sadece iki tuşla veyahut ekrana dokunarak oynanan 30 mini oyun içeren Toughest Game Ever 2’de sinirlerinizi bozacak, mükemmel zamanla gerektiren ve oldukça hızlı olmayı gerektiren mini oyunlar arasında terlikle hamamböceği öldürme, yemek yeme, tuvalet kağıdı sarma, silahla adam vurma, telefon açma, vampire karşı koyma ve daha onlarca farklı oyun yer almakta.

Basit ancak bağımlılık yaratan oynanış sunan Toughest Game Ever 2 oyununda her zorluk düzeyinde toplam 10 oyun yer almakta. Bu noktada oyunun çabuk biteceğini düşünebilirsiniz ancak en kolayda bile tüm aşamaları bitirmek için çok sabırlı ve reflekslerinizin çok iyi olması gerekiyor.

Toughest Game Ever 2 Özellikleri:

  • Basit üç tuşlu oynanış
  • 30 zorlayıcı aşama
  • Kişiselleştirme seçenekleri
  • Basit, bağımlılık yapan oynanış

YORUMLAR