Tower Crush 1.1.4 (ios)

Tower Crush

Tower Crush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tower Crush, iOS platformunda çalışan ve kuleleri savaştırıp, en iyiyi belirlediğiniz bir oyundur.

Tower Crush, iPhone ve iPad'ler üzerinde çalışabilen ve iki kulenenin birbirleri arasındaki mücadeleleri anlatan bir oyundur.

Tower Crush'da kendimize ait bir kulemiz bulunuyor ve bu kulenin farklı katları bulunuyor. 6 farklı kata kadar çıkan kulede, her kata farklı bir silah koyabildiğimiz gibi bu silahlar, füzeden topa kadar değişebiliyor. Bölümler arasında ilerleyerek kazandığımız altınlar ile bu silahların gücünü arttırıp, yenilerini satın alabiliyoruz. Keza satın aldığımız katların da güçleri artabiliyor ve ev sahipliği ettikleri silahlara ekstra özellikler sunabiliyorlar. 

Oyunun ilgi çekecek bir diğer yanı ise arkadaşlarınıza karşı oynama fırsatı vermesi. Tower Crush oynayan başka bir arkadaşınız ile kulelerinizi karşılaştırabiliyor ve hanginizin daha iyi olduğunu bu sayede görebiliyorsunuz. Son zamanlarda çıkan ve çok tutulan oyunlar arasında kendine iyi bir yer edinen Tower Crush, kendinize yeni bir arıyorsanız, kesinlikle bakmanız gereken adreslerden bir tanesi olarak karşımıza duruyor.