Tower Defense: Infinite War 1.1.3 (ios)

Tower Defense: Infinite War

Tower Defense: Infinite War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tower Defense: Infinite War mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunudur

Tower Defense: Infinite War eğer taktiksel yeteneklerinizi güveniyorsanız size zorlu bir test sunacak ve bolca eğlenmenizi sağlayacak bir strateji oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunu olan Tower Defense: Infinite War'da uzayın derinliklerine yolculuk ediyoruz ve korkunç alienlarla savaşarak insanlığı kurtarmaya çalışıyoruz. Uzak bir gelecekte geçen oyunda yeni keşfedilmiş gezegenlere yerleşmeye çalışırken uzaylı yaratıkların saldırısına uğruyoruz ve topraklarımızı savunmak için mücadele etmek zorunda kalıyoruz. Bu iş için ise farklı yeteneklere sahip savunma kulelerimizden faydalanmaktayız.

Tower Defense: Infinite War'da topraklarımızı savunmak için savunma kulelerimizi haritada ihtiyaç duyulan kilit noktalara yerleştirmemiz gerekiyor. Uzaylılar bize dalga dalga saldırmakta. Her yeni dalga bir öncekinden daha kuvvetli olduğu için savunma kulelerimizi de geliştirmemiz gerekiyor. Düşmanları yok ettikçe bu iş için gerekli kaynakları topluyoruz. Sahip olduğumuz kulelerin farklı düşmanlara göre avantaj ve dezavantajları olduğu için kulelerimizi düşmanlarımız göre geliştiriyor ve haritaya yerleştiriyoruz.

Tower Defense: Infinite War'da 5 farklı alanda düşmanlarımızla çarpışıyoruz. Oyunun katıksız bir tower defence oyunu olduğu söylenebilir.