Toy Defense 3: Fantasy Free

Toy Defense 3: Fantasy Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kule savunma oyunlarıyla nam salmış Toy Defense serisinin üçüncü oyununda yeni bir konsept ile karşılaşmaya hazır olun. Bu sefer fantastik bir dünyada cephenizi oluşturuyorsunuz.

Melesta Games’in meşhur kule savunma oyunu serisinin iddialı oyunlarından biri olan Tower Defense 3: Fantasy, bir önceki oyunun ikinci dünya savaşı havasını bir kenara atıp fantastik dünyaya yelken açıyor. Bu oyunda oluşturduğunuz fantastik karakterlerin başını çektiği cephenizde iblislerin ve ejderhaların dahil olduğu 9 farklı zebani çeşidine geçit vermemek gibi bir göreviniz var.

Toy Defense 3: Fantasy, tek kişilik oyun zevkinden hoşlananlara birbirinden farklı bölüm tasarımlarıyla uzun süreli bir eğlencenin sözünü verebilecek bir oyun. Ama bununla de yetinmek istemeyenlere güzel bir haberimiz var. Arkadaşlarınızla kapışmanız da mümkün ve Facebook aracılığıyla üye olan arkadaşlar birbirilerindeki gelişimi canlı takip edebiliyor. Hırsınızı körükleyecek bu etken ile kendinizi sürekli rekabet halinizde hissedeceksiniz. Öte yandan haftada bir düzenlenen turnuva da oldukça ilgi topluyor. Toy Defense serisinin dünya çapında 15 milyon oynayanı olduğunu düşünürsek rekabet edeceğiniz insanlar konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınız aşikar.

Fantastik ortamdan hoşlanan RPG oyunlarını seven ve kule savunma oyunu oynamak isterken riskli olmayan bir seçenekten yana olanlar için Toy Defense 3: Fantasy en tavsiye edilesi oyunlardan biri.