Toy Defense 1.15 (ios)

Toy Defense

Toy Defense
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toy Defense zengin içerik sunan bir kule savunma oyunudur

Toy Defense bizi 1. Dünya Savaşı'na taşıyan eğlenceli bir mobil strateji oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz kule savunma oyunu türünde bir strateji oyunu olan Toy Defense'de 1. Dünya Savaşı'nda düşman saldırılarına karşı topraklarımızı korumaya çalışıyoruz. 1. Dünya Savaşı atmosferini başarılı bir şekilde yaşatan oyunda tarihi savunma silahlarının orjinallerine sadık kalınmış.

Toy Defense'de temel amacımız topraklarımızı istila etmeye çalışan düşman ordularını doğru stratejiyi kullanarak mağlup etmek. Bu iş için savunma kulelerimizi ihtiyaç duyulan noktalara konumlandırıyoruz. Düşmanları yok ettikçe kazanacağımız kaynaklarla kulelerimizi geliştiriyoruz ve daha çok sayıdaki daha güçlü düşmanlarla baş edebiliyoruz. Toy Defense isterseniz tek kişilik oynayabileceğiniz, isterseniz arkadaşlarınızla birlikte co-op modunda ortak oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunun çok oyunculu modunda arkadaşlarınızla birlikte ortak stratejiler geliştirerek ortak düşmanlarınızla savaşmaktasınız. Oyundaki turnuva modu da oyunculara sürekli yeni mücadeleler sunuyor.

Toy Defense 90 adet haritada farklı coğrafyaları ziyaret etmekteyiz. Retina ekran desteği sunan Toy Defense iOS cihazlarınızda tatmin edici bir görsel kalite sunmakta.

YORUMLAR