Traffic Buster 1.0 (ios)

Traffic Buster

1.0
Traffic Buster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Traffic Buster, ücretsiz olarak indirip oynayabileceğimiz bağımlılık yaratan bir trafik simülasyonu.

Traffic Buster, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ilginç bir oyun. Trafiği düzene sokmaya çalıştığımız bu oyunda zorlu bölümler bizi bekliyor.

Kaliteli grafik modellemeleri ile dikkat çeken oyunda çok sayıda araç tipi bulunuyor. Bu oyunun monoton bir çizgide ilerlemesini önlüyor ve ortaya daha çekici bir atmosfer çıkartıyor. Sürekli aynı görevi yapıyor olsak bile ufak tefek çeşitlilikler oyunu daha ilginç bir hale getirmiş.

Grafiklere ek olarak oyunda gerçekçi bir fizik motoruna yer verilmiş. Şayet bir hata yapar ve araçların kaza yapmasına sebep olursak çarpışmalar gerçekçi bir şekilde oluyor. Elbette kazadan sonra meydana gelen hasar modellemeleri de oyunun gerçekçilik seviyesini artıran faktörler arasında.

Farklı zorluk seviyelerine sahip olan oyunda onlarca farklı başarım bulunuyor. Bölümler esnasında sergilediğimiz performansa göre bu başarımları kazanabiliyoruz. Çok iyi bir performans sergilersek adımızı küresel skor tablolarına yazdırabilir ve ne kadar iyi olduğumuzu diğer oyunculara gösterebiliriz.