Traffic Tour 1.1.10 (ios)

Traffic Tour

Traffic Tour
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Traffic Tour, iOS platformunda yerli yapım arcade yarış oyunu olarak yerini alıyor.

Traffic Tour, iOS platformunda kaliteli grafiklere sahip yerli yapım yarış oyunu olarak dikkat çekiyor. Hem iPhone hem de iPad’de rahat, keyifli oynanış sunan araba yarışı oyununu şiddetle tavsiye ederim.

Boyutuna göre kaliteli görsellere sahip olan arcade yarış oyununda yüzlerce görev içeren kariyer modunun yanında arkadaşlarınızla kapışabildiğiniz çok oyunculu, akan trafiğe rağmen hızınızı kesme lüksünüzün olmadığı süreye karşı, tüm kuralları çiğneyebildiğiniz serbest yarış ve kaza yapana dek durmadığınız sonsuz mod seçenekleriniz arasında. Hepsi birbirinden keyifli oynanış sunuyor.

Özelleştirilebilir ve parçalarını yenileyebildiğiniz 20 farklı araba içeren oyunda kimi zaman güneşli güzel bir günün sabahında, kimi zaman da sisli, yağmur gibi zorlu hava koşullarında gece vakti yarışıyorsunuz. Yarış esnasında hız artırma, araçları yoldan çıkarma, karanlık yolda yarışma, çift yönlü yolda karşıdan gelen araçlarla kafa kafaya gelme gibi tehlikeli hareketler yaparsanız ekstra puan kazanıyorsunuz.