Transformers: Earth Wars 1.25.3 (ios)

Transformers: Earth Wars

Transformers: Earth Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Transformers: Earth Wars mobil cihalzarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Transformers: Earth Wars eğer taktiksel yeteneklerinize güveniyorsanız size uzun süreli bir eğlence sunabilen bir mobil Transfermers oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir gerçek zamanlı strateji oyunu olan Transformers: Earth Wars'da Autobot'ların ve Decepticon'ların görkemli savaşlarına katılıyoruz ve kendi ordumuz ile düşmanlarımızı mağlup etmek için mücadele ediyoruz. Oyunda dilediğimiz tarafı seçebilmekteyiz; dilersek Autobot ordumuzu kurabiliyor, dilersek Decepticon ordumuza komuta edebiliyoruz. Bu ordularda da meşhur Transformers kahramanları liderlik edebiliyorlar. Optimus Prime, Megatron, Grimlock, Starscream gibi 40'tan fazla kahramana yer verilmekte.

Transformers: Earth Wars'da kendi üssümüzü inşa ediyor ve askerlerimizi üreterek geliştiriyoruz. Bir yandan kendi üssümüzü savunurken diğer yandan düşman üslerine saldırıyoruz. Online altyapıya sahip olan Transformers: Earth Wars ittifaklar kurmamıza ve diğer oyuncularla birlikte oyunu oynayabilmemize imkan veriyor.

YORUMLAR