Trello 1.6.2 (ios)
Trello
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,038

  • Üretici

    Trello, Inc.

Trello'nun iOS uygulamasıyla proje ve etkinliklerde organizasyon yapmak kolaylaşıyor. Ortak çalışma alanı yaratıp gerekli kişileri davet ederek görevleri takip edebilirsiniz.

Pratik bir ortak çalışma alanı isteyenlerin yararlanabileceği en iyi servislerden biri Trello. Tamindir ekibi olarak uzun bir süredir kullandığımız servis ile kalabalık bir ekibin tek bir proje üzerinde çalışması ve beyin fırtınası yapması kolaylaşıyor.

Serviste her kullanıcıyı farklı bir projeye davet edebilir veya herkesi ortak bir çalışma alanına çağırabilirsiniz. Konu başlıkları açarak davet edilen kişilerin düzenleme yapmasına, notlar eklemesine izin veriyorsunuz. Projede görev alan kişileri yaptıkları işlere göre gruplayarak ayrı görevlere atamak mümkün. Trello'da açılan işleri yapılacaklar, yapılması gerekenler, şu an yapılanlar ve bitenler olarak gruplayarak çalışıyorsunuz. Böylece kimin neyle uğraştığı veya bir işin tamamlanıp tamamlanmadığı takip edilebiliyor. Ayrıca işlere önem derecesi atayarak öncelikler belirlenebilir.

Projeye davet edilen katılımcılar yorumlarla da beyin fırtınasına katılabilir. Trello çalışanlar dışında kullanıcılara açılarak genel gidişat herkesle paylaşılabilir. Trello'ya video embedleyebilir, resim ekleyebilir, Twitter önizlemesi yapabilir ve belge ekleyebilirsiniz. Trello web projelerinde, etkinlik organizasyonlarında, ortak doküman ve rapor hazırlama sırasında veya kişisel görev planlamasında kullanılabilir.

Son güncelleme ile iPhone 5 desteği eklenmiştir.

YORUMLAR